COACHING BIZNESOWY.

Ty wyznacz cele i lidera, który będzie je realizował.
Ja zajmę się resztą.
ZOBACZ WIĘCEJ

Coaching dla menadżerów

Organizacja wyznacza cele i lidera, który będzie je realizował.
Ja zajmuję się resztą.

Nie ma prężnie działającej firmy bez zgranego, zorientowanego na wspólny cel zespołu. Tymczasem ponad 50% korporacji ma trudności z zatrzymaniem pracowników. 31% z 1000 pracowników rezygnuje z pracy w ciągu pierwszych sześciu miesięcy z różnych, ale możliwych do uniknięcia przyczyn.

Zazwyczaj dzieje się to po cichu i wbrew najlepszym intencjom przełożonych.

Coaching Dla Liderów

Rozwiązanie jest, trzeba tylko je znaleźć.

Pamiętam Tomka, menadżera dużej firmy z sektora IT. Spotykaliśmy się po tym, jak jego szefa zmartwiła niska efektywność działu. Tomek — świeżo awansowany na menadżera, nadzieja zarządu — robił, co mógł, żeby podnieść wyniki, ale owoców nie było widać.

Na jednym ze spotkań Tomek wyznał mi, że chce odejść z firmy. Miał dość. Czuł, że zawiódł pokładane w nim nadzieje. Kiedy zaczęliśmy wnikać nieco głębiej, ukazała się prawdziwa przyczyna. Tomek po prostu nie potrafił znaleźć wspólnego języka ze swoimi ludźmi.

Podczas kilku kolejnych spotkań przyjrzeliśmy się bliżej relacjom w zespole i osobowościom, których potencjał należało odkryć. Tomek ułożył plan działania z każdym pracownikiem i po kolei wdrażał go w życie. Ostatecznie poukładał relacje z pracownikami, pozostał w organizacji i efekty tego nie uszły uwadze zarządu.

jest właśnie po to

 • rozwija umiejętności komunikacyjne
 • kształtuje zdolność do autorefleksji
 • usprawnia podejmowanie decyzji
 • rozwija motywację i proaktywność
 • buduje odpowiedzialność za wyniki.
 • Efekty coachingu zostały już potwierdzone naukowo:

  • 97% osób, które przeszły proces coachingu biznesowego stwierdza, że podejmuje teraz decyzje z większą pewnością siebie. 
  • 70% osób, które korzystały z coachingu, podkreśla, że dzięki niemu pracują wydajniej i skuteczniej porozumiewają się w zespole.
  • 86% firm uważa, że ​​odzyskała środki zainwestowane w coaching.

  Coaching dla liderów — jak to działa?

  1. Zaczynamy od rozmowy o potrzebach, celach, uczestnikach. 
  2. Przygotowuję ofertę — jeżeli zostanie zaakceptowana, ustalamy termin i miejsce spotkań. 
  3. Na pierwszej sesji coachingowej spotykamy się we troje: sponsor coachingu, wyznaczony pracownik i ja. Ustalamy cele i sposób raportowania. 
  4. Po wszystkich ustaleniach realizujemy spotkania indywidualne, które kończymy podsumowaniem celów.    

  Indywidualny Rozwój Liderów — Dlaczego Ja?

  Bo znam rzeczywistość biznesową z każdej strony. Byłem pracownikiem, jestem coachem, a jednocześnie członkiem zarządu i przedsiębiorcą.

  Wiem, że biznes lubi konkrety, i zmierzam do tych konkretów, łącząc wypróbowane narzędzia z najświeższymi odkryciami psychologii.

   

  Przekonaj się.