Doradztwo Biznesowe.

Kryzysy w firmie biorą się z małych, codziennych zaniedbań.
Pomagam zdusić je w zarodku, zanim urosną.
ZOBACZ WIĘCEJ

skuteczne rozwiązanie dla biznesu

Scenariusz znany chyba każdej organizacji: pewnego dnia menadżer odnosi wrażenie, że ktoś z jego zespołu bez entuzjazmu podchodzi do zleconych mu zadań.

Kiedy sytuacja zaczyna się powtarzać, menadżer postanawia wyjaśnić sprawę, jednak na pytanie „Co się dzieje?” dostaje odpowiedź: „Nic, wszystko jest w porządku”.

Menedżer ma poczucie, że załatwił sprawę, nie przejmuje się już „humorami” pracownika, tymczasem ten ostatni miesiąc później… zwalnia się z pracy.

Mogło być inaczej.

Doradztwo Biznesowe
to Lekarstwo na Takie Bolączki Firm.

Pozwala szybko wypracować postawę i zachowania menedżera, które w konkretnej trudnej sytuacji przełożą się na wyznaczone przez organizację cele — pomogą zatrzymać/zmotywować pracownika, wyjaśnić nieporozumienie, ułożyć strategię działania w kryzysie.

W wielu przypadkach takie przyjrzenie się konkretnej sytuacji sprawia, że odsłaniają się szersze problemy, np. brak jednoznacznego kierunku rozwoju: misji, wizji, wartości, celów strategicznych lub struktury wspierającej te cele albo niewystarczająca świadomość i kompetencje liderów.

Doradztwo Biznesowe
To Nowe Spojrzenie

Problem polega na tym, że przy najlepszych chęciach trudno jest wychwycić przyczynę kryzysu osobie, która tkwi w samym środku organizacji.

Jestem od tego, żeby spojrzeć na wszystko z boku.

Patrzę przez pryzmat doświadczenia, jakie dała mi praca menadżerami wielkich firm. Szukam przyczyny, analizuję zidentyfikowany styl działania i…

To już zależy od problemu. Mogę podsunąć gotowe, wypróbowane rozwiązanie albo pomóc członkom zespołu odnaleźć je samodzielnie.

Doradztwo Biznesowe — Dlaczego Ja?

Bo łączę wiedzę i praktykę akademicką z wiedzą i praktyką biznesową. Dzięki pracy naukowej na bieżąco śledzę trendy, poszerzam wiedzę i rozwijam własne kompetencje.

Dysponuję dzięki temu ponadprzeciętną liczbą narzędzi i rozwiązań, którymi mogę się podzielić.

 

Popracujmy wspólnie nad sukcesem Twojej firmy!